Задать город Ровно по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Sinatra. White Christmas в Ровно

Sinatra. White Christmas

Ровно, 17 декабря 2016 г, 19:00
ГДК «Текстильщик» ГДК «Текстильщик»
ул. Гагарина, 6
Ровно
+380445905555
Продажа закрыта
Концерт, що прогримів з супер-аншлагом у Львівській Опері їде до Рівного. Симфонічний оркестр “Leoband” запрошує відчути новорічний настрій та поринути у вир різдвяних святкувань! У виконанні музикантів і солістів найвищого рівня Ви почуєте новорічні хіти Френка Сінатри "Let It Snow", "Jingle Bells", "White Christmas", "Santa Claus Is Coming To Town", “Silent Night, Holy Night”, а також не менш відомі святкові композиції “Winter Wonderland”, "Last Christmas", "All I Want For Christmas Is You" та багато інших. Настроєву музику творитимуть віртуози “LeoBand Orchestra” під керівництвом диригентів Миколи Орача та Олексія Баженова. Різдвяні пісні прозвучать у виконанні Павла Ільницького та Оксани Караїм.


Заказать и купить билеты на Sinatra. White Christmas можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Sinatra. White Christmas в Ровно состоится 17 декабря 2016 г, 19:00, ГДК «Текстильщик».

Концерт, що прогримів з супер-аншлагом у Львівській Опері їде до Рівного.

Симфонічний оркестр “Leoband” запрошує відчути новорічний настрій та поринути у вир різдвяних святкувань!

У виконанні музикантів і солістів найвищого рівня Ви почуєте новорічні хіти Френка Сінатри "Let It Snow", "Jingle Bells", "White Christmas", "Santa Claus Is Coming To Town", “Silent Night, Holy Night”, а також не менш відомі святкові композиції “Winter Wonderland”, "Last Christmas", "All I Want For Christmas Is You" та багато інших.

Настроєву музику творитимуть віртуози “LeoBand Orchestra” під керівництвом диригентів Миколи Орача та Олексія Баженова. Різдвяні пісні прозвучать у виконанні Павла Ільницького та Оксани Караїм.

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber