Задать город Ровно по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Sasha Boole в Ровно

Sasha Boole

Ровно, 20 мая 2017 г, 20:00
Паб Сталева Гора Паб Сталева Гора
вул. Відінська, 1Б
Ровно
+380445905555
Продажа закрыта
Саша Буль і Рівне - це любов з першої зустрічі. Пригадуєте той теплий весняний вечір у крихітній, але затишній залі театру МЕТР? Пройшли роки, кілометри, кордони, пісні... Але він постійно до нас повертається. І цього разу - вже до однієї із найбільших зал міста. Вечір одкровень, зізнань, таємниць, чорної магії, молитов, кантрі, фолку, історій про подорожі далекими дорогами, життя і трохи смерті. Вечір, який ви не забудете. УВАГА! Спеціальний гість - Henry No Hurry! - проект учасника гурту Henry David's GUN із Польщі.

Заказать и купить билеты на Sasha Boole можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Sasha Boole в Ровно состоится 20 мая 2017 г, 20:00, Паб Сталева Гора.

Саша Буль і Рівне - це любов з першої зустрічі.

Пригадуєте той теплий весняний вечір у крихітній, але затишній залі театру МЕТР? Пройшли роки, кілометри, кордони, пісні... Але він постійно до нас повертається. І цього разу - вже до однієї із найбільших зал міста.

Вечір одкровень, зізнань, таємниць, чорної магії, молитов, кантрі, фолку, історій про подорожі далекими дорогами, життя і трохи смерті. Вечір, який ви не забудете.

УВАГА! Спеціальний гість - Henry No Hurry! - проект учасника гурту Henry David's GUN із Польщі.

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber