Задать город Ровно по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт IRIAO в Ровно - 1

IRIAO

Ровно, 29 мая 2017 г, 19:00
В помещении Ровенского академического украинского музыкально-драматического театра В помещении Ровенского академического украинского музыкально-драматического театра
Театральная пл., 1
Ровно
+380445905555
Продажа закрыта
X міжнародний джазовий фестиваль “Art Jazz Cooperation” презентує! В дні, коли Грузія святкує день Незалежності, ми знайомимо рівнян з найкращими здобутками грузинської культури. Особливим музичним подарунком місту до Дня Незалежності Грузії та 25-річчя встановлення дипломатичних стосунків між Грузією та Україною стане концерт етно-джазового колективу «IRIAO», що відбудеться 29 травня 2017 року о 19:00 в Рівненському Академічному Музично — Драматичному Театрі! В основі репертуару Тбіліських музикантів автентичний грузинський фольк, вплетений в джазові стандарти, і фантастичний вокальний джаз. Група заснована в 2013 році в Тбілісі, столиці Грузії, а її назва взято з фрази "Iriao-uruao", яка характерна для традиційного і широко розповсюдженого стилю грузинського співу «кріманчулі» (йодль). За кілька років свого існування, колектив придбав не тільки високий статус в авторитетних джазових колах, а й велику популярність і любов слухачів в Грузії, Литві, Естонії, Угорщині, Франції, Швейцарії, Індонезії, Сполучених Штатах Америки - на кількох континентах нашої планети. Українські шанувальники джазу мали можливість познайомитися з «IRIAO» в рамках міжнародного фестивалю «Alfa Jazz Fest 2014» Склад колективу “IRIAO”:Давід Малазонія – клавішні;Нугзар Кавтарадзе – грузинські традиційні інструменти;Леван Абшілава – перкусія, ударні;Шалва Гелеква – бас-гітара;Георгій Абашидзе – вокал;Міхеїл Джавакішвілі – вокал;Бідзіна Мургулія – вокал Характерним і, безумовно, впізнаваним в музиці колективу є вокал. IRIAO не тільки віртуозно виконують джаз, але використовують відому грузинську поліфонію. Це унікальне явище, визнане ЮНЕСКО в 2001 році культурною спадщиною людства. Його цінність і краса очевидна без додаткових роз'яснень, а почути його в живому виконанні - дивовижна і рідкісна можливість! Концерт етно-джазового колективу «IRIAO», Грузія29 травня 2017 року, 19:00Рівненський Академічний Музично – Драматичний Театр Концерт проходить під патронатом Посольства Грузії в УкраїніГенеральний партнер концерту: "Комфортне містечко Гармонія"

Заказать и купить билеты на IRIAO можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт IRIAO в Ровно состоится 29 мая 2017 г, 19:00, В помещении Ровенского академического украинского музыкально-драматического театра.

X міжнародний джазовий фестиваль “Art Jazz Cooperation” презентує! В дні, коли Грузія святкує день Незалежності, ми знайомимо рівнян з найкращими здобутками грузинської культури. Особливим музичним подарунком місту до Дня Незалежності Грузії та 25-річчя встановлення дипломатичних стосунків між Грузією та Україною стане концерт етно-джазового колективу «IRIAO», що відбудеться 29 травня 2017 року о 19:00 в Рівненському Академічному Музично — Драматичному Театрі!

В основі репертуару Тбіліських музикантів автентичний грузинський фольк, вплетений в джазові стандарти, і фантастичний вокальний джаз. Група заснована в 2013 році в Тбілісі, столиці Грузії, а її назва взято з фрази "Iriao-uruao", яка характерна для традиційного і широко розповсюдженого стилю грузинського співу «кріманчулі» (йодль).

За кілька років свого існування, колектив придбав не тільки високий статус в авторитетних джазових колах, а й велику популярність і любов слухачів в Грузії, Литві, Естонії, Угорщині, Франції, Швейцарії, Індонезії, Сполучених Штатах Америки - на кількох континентах нашої планети. Українські шанувальники джазу мали можливість познайомитися з «IRIAO» в рамках міжнародного фестивалю «Alfa Jazz Fest 2014»

Склад колективу “IRIAO”:
Давід Малазонія – клавішні;
Нугзар Кавтарадзе – грузинські традиційні інструменти;
Леван Абшілава – перкусія, ударні;
Шалва Гелеква – бас-гітара;
Георгій Абашидзе – вокал;
Міхеїл Джавакішвілі – вокал;
Бідзіна Мургулія – вокал

Характерним і, безумовно, впізнаваним в музиці колективу є вокал. IRIAO не тільки віртуозно виконують джаз, але використовують відому грузинську поліфонію. Це унікальне явище, визнане ЮНЕСКО в 2001 році культурною спадщиною людства. Його цінність і краса очевидна без додаткових роз'яснень, а почути його в живому виконанні - дивовижна і рідкісна можливість!

Концерт етно-джазового колективу «IRIAO», Грузія
29 травня 2017 року, 19:00
Рівненський Академічний Музично – Драматичний Театр

Концерт проходить під патронатом Посольства Грузії в Україні
Генеральний партнер концерту: "Комфортне містечко Гармонія"

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber