Задать город Ровно по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт 5 VYMIR в Ровно - 1

5 VYMIR

Ровно, 20 апреля 2017 г, 20:00
Паб Сталева Гора Паб Сталева Гора
вул. Відінська, 1Б
Ровно
+380445905555
Продажа закрыта
5 vymir презентує у Рівному свій другий альбом "Нові Імена". 5 Vymir - український музичний гурт з Києва. Їхній дебютний альбом "Містолінія" потрапив у топ найкращих альбомів 2014 року за версією багатьох ЗМІ. У 2016 році 5 Vymir стали спеціальним гостем київського концерту бельгійської інді-групи Balthazar і хедлайнерами фестивалю Comma Stage до Дня Києва, виступили на найбільших фестивалях країни (включно із Zaxidfest, Koktebel Jazz Festival), дали концерти від Краматоська і Слов'янська до Берліна. Нарешті їх почує і рівненська публіка

Заказать и купить билеты на 5 VYMIR можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт 5 VYMIR в Ровно состоится 20 апреля 2017 г, 20:00, Паб Сталева Гора.

5 vymir презентує у Рівному свій другий альбом "Нові Імена".

5 Vymir - український музичний гурт з Києва. Їхній дебютний альбом "Містолінія" потрапив у топ найкращих альбомів 2014 року за версією багатьох ЗМІ. У 2016 році 5 Vymir стали спеціальним гостем київського концерту бельгійської інді-групи Balthazar і хедлайнерами фестивалю Comma Stage до Дня Києва, виступили на найбільших фестивалях країни (включно із Zaxidfest, Koktebel Jazz Festival), дали концерти від Краматоська і Слов'янська до Берліна.

Нарешті їх почує і рівненська публіка

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber